Decléor’dan yepyeni bir seri; Hydra Floral


Esansiyel yağlardan gücünü alan Decléor’un 24 saat nemlendirici hafif yapılı kremi, hava kirliliğine karşı nemlendirici sütü ve hava kirliliğine karşı nemlendirici bakım losyonunu keşfetmeye hazırlanın…

Gelée Hydratante Anti-Pollution

24 Saat Nemlendirici Hafif Yapılı Krem

Çiçeklerin olağanüstü gücünden ilham alan Decléor Laboratuvarları Nemlendirici içeriklerle bu hafif yapılı kremi geliştirdi. Rahatlık ve canlılık veren doğal, jel krem yapısı tazelik hissi sağlar. 24 saat boyunca cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin doğal savunma tabakasını geliştirir.

Kavanoz 50 ml – Fiyat: 170 TL

 

Fluide Hydratant Anti-Pollution SPF 30

Hydra Floral Hava Kirliliğine Karşı Nemlendirici Süt SPF 30

Hava kirliliği ve duygusal stres ciltteki nem oranını azaltabilir.Hydra Floral Hava Kirliliğine Karşı Nemlendirici Süt, içeriğindeki özlerle cildinizin yüzeyinde hava kirliliğine karşı koruyucu bir film olarak görev yapar. Aynı zamanda içeriğindeki SPF 30 ile birlikte cildi UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Cildin üzerinde kadifemsi bir his yaratırken, ciltte parlak ve yağlı bir his bırakmaz.

Şişe 50 ml- Fiyat: 170 TL

 

 

Eau de Soin Hydratante Anti-Pollution

Hava Kirliliği Karşıtı Nemlendirici Bakım Losyonu

Bu bakım losyonu cilde parlaklık verir ve ciltte taze bir bir his bırakır. Cildi 3 kirletici maddeden korur. 24 saat boyunca cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin savunma tabakasını geliştirir. Yüz yağı ve günlük krem bakımını bir arada sunar.

Şişe 100 ml- Fiyat:170 TL


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: