Kérastase’den Gelin Adaylarına Başyapıt Bir Bakım


Hayatındaki en güzel ve en heyecanlı güne hazırlanan bir kadının isteği ne olabilir? Elbette o günün en güzeli ve yıldızı olabilmek… Düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize çekmek için, belki de en önemli konu saçlarınız. Sınırlı sayıda üretilen ikonik ürün parfümlü güzellik yağı Parfum en Huile  Jasmin de Minuit ile saçlarınız düğün gününüzde de parlak, yumuşak ve cezbedici olacak…

Alberto Morillas imzalı ikonik ürün…

 

Chronologiste serisinin ikonik ürünü Parfum En Huile; parfümlü güzellik yağının muhteşem kokusuna imza atan, lüks parfümerinin özel parfüm ustası Alberto Morillas; Kérastase için yine en değerli esansları bir araya getirerek Parfum En Huile- Jasmin de Minuit’yi yarattı.

 

Jasmin de Minuit… çiçeklerin lüks dokunuşla birleştiği eşsiz bir koku. Büyüleyici parlaklıkta, yumuşak ve cezbedici saçlar… Ürünün üst notalarında geceleri açarak büyüleyici kokusunu ortaya çıkaran Hindistan’ın sembol çiçeği Jasmin Sambac, orta notalarında Portakal çiçeğinin taze ve özgün esansı olan Neroli çiçekleri ve alt notalarda ise Sıcak ve kremsi dokusu ile Hindistan’a özgü bir esans olan sandal ağacı bulunuyor.

                        

PARFUM EN HUILE – JASMIN DE MINUIT Parfümlü Güzellik Yağı – 120ml / 170TL*


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: