LA Spa, Corner Health & Fitness ‘da


Spa ve fitness sektöründe işletmecilik ve danışmanlık hizmetleri sunmak üzere sektöre giriş yapan LA Spa markası, ‘’güler yüzle, kaliteli hizmet anlayışı’’ misyonuyla Corner Health & Fitness Florya’da misafirlerini ağırlıyor.

2005 yılında Florya’da 5000 m2 alan üzerine kurulan Corner, en iyi teknolojik altyapı ve imkanlarla donatılmış bir sağlıklı yaşam kompleksidir.  LA Spa, sporun ardından dinlenmek ve yorucu bir günün etkilerini silmek için zengin terapi ve ritüelleriyle Corner Health & Fitness içindeki spa merkezinde hizmet vermektedir.

LA Spa, hamamı, buhar banyosu, saunası, jakuzili couple suite ve bir çok çeşitte terapi yapma imkanı sunan masaj odaları ile farklı içerikteki ritüellerini gerek Corner üyelerine gerekse dışarıdan gelen misafirlerine sunmakta ve konuklarına spa keyfi yaşatmaktadır.

Türk terapistlerle birlikte Bali ve Taylandlı terapistlerden oluşan ekip, kendi uzmanlık alanlarına göre LA Spa konsepti içinde sudan gelen sağlıkla, misafirlerinin yaşam kalitesini arttırmaya çalışıyor.

Tesis içinde yer alan suit konseptinde konuklar, tek ya da çift kişi olarak ağırlanarak, jakuzi kullanımıyla birlikte farklı vücut bakımlarından da yararlanmaktadırlar.

Spa felsefesinin temelinde insan bedeninin duygu, ruh, beden ve zihin bütünlüğü dengelendiğinde sağlıklı bir noktaya gelebileceği inancı yatmaktadır. Bu sebeple, gündelik hayatın karmaşası ve şehir stresinin içinde yorulan insan bedeni, bir nebze olsun dinginliğe erişebilmek için spa tesislerini tercih etmektedir.

Bu amaca hizmet etmek üzere LA Spa konsepti içinde farklı terapi ve ritüeller geliştirilmiştir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: