Raffles Spa’da Üyelik ve Bakımlar Çok Daha Cazip


Raffles İstanbul Zorlu Center’ın içinde yer alan Raffles Spa, yaza tazelenerek hazırlık yapmak isteyenler için özel bir program sunuyor. 1 Haziran 2017 tarihine kadar Raffles Spa’yı ve özel bakımları deneyimlemek isteyenler avantajlı saatlerde yarı yarıya indirimden yararlanıyor.
 

Bakımlarda Yüzde 50

Şehrin kalbindeki lokasyonuyla bir huzur vahası ve “iyi yaşam merkezi” olarak konumlanan Raffles Spa, yaz öncesinde cildini tazelemek, baharı tazelenerek karşılamak isteyenlere özel avantajlar sunuyor. Duygusal lüks kavramını dekorasyonu, dünyaca ünlü bakım ürünleri ve zengin çeşitlilikteki bakım programlarıyla yaşatan Raffles SPA, 1 Haziran 2017 tarihine kadar, hafta içi 10.00 – 14.00 saatleri arasında gelen misafirlerine tüm bakım paketlerini yüzde 50 indirimli sunuyor.

Yıllık üyelikte Yüzde 50

Yine aynı tarihlerde yıllık tek kişilik üyelikler yüzde 50 avantaj ile gerçekleşiyor.

Raffles Spa, kapalı havuzu, sauna ve buhar odaları, üç hamamı, ikisi VIP spa süit olan toplam dokuz masaj odası ile geniş resepsiyonu, dinlenme alanlarının yanı sıra, kişisel eğitmenle çalışma olanağı da sunan fitness merkezi, pilates ve yoga stüdyosu ile hizmet veriyor.

Raffles Spa’ların her birinde spa ürünlerinin seçimine büyük önem veriliyor; bu nedenle Raffles İstanbul içinde The Organic Pharmacy ve Gazelli Skincare ürün ve bakımları tercih ediliyor.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: