Spa Tatilinin Türkiye’deki Adresi; Gazelle Resort&Spa


Doğa içinde dinlenip yenilenmek isteyenler için birebir olan Gazelle Resort&Spa, İstanbul’a 2.5, Ankara’ya 1.5 saat mesafedeki Bolu’nun Karacasu beldesinde yer alıyor

Gazelle Resort&Spa Hotel Spa Müdürü Elif Aras ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Reservation Assistant programının sağladığı kolaylıklardan bahsedildi.

 

Gazelle Resort&SpaHotel hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

150 dönümlük bir meşe ormanının içinde yer alan Gazelle Resort&Spa, Türkiye’nin en kapsamlı spa ve doğa oteli olarak 2011 yılında kapılarını misafirlerine açmıştır. Kartalkaya’daki Grand Kartal Otel’in ikinci işletmesi olan Gazelle Resort&Spa konumu ve servis kalitesiyle öne çıkarken Türkiye’nin en kapsamlı spa merkezinin de otelde bulunması, Gazelle Resort&Spa’yı spa tatilinin Türkiye’deki yeni adresi haline getirdi.

Türkiye’deki birçok ilk, bu spa merkezinde yer alıyor; Himalaya Kristal Kaya Tuzu Odası, Kum Odası, Saman Odası, Buz Odası, Kristal Sauna, Rus Sauna, Fin Sauna, Bio Sauna, Gül Sauna, Macera Duşları, Isıtılmış Taş Yataklar, Isıtılmış Su Yatakları, Türk Hamamları ve her türlü masaj ve bakım hizmeti de burada misafirlere sunuluyor.

Doğa içinde dinlenip yenilenmek isteyenler için birebir olan Gazelle Resort&Spa, İstanbul’a 2.5, Ankara’ya 1.5 saat mesafedeki Bolu’nun Karacasu beldesinde yer alıyor.

Reservation Assistant’ın sizin için önde gelen özellikleri nelerdir?

Otel programıyla entegre olması, anlık her türlü veriye ulaşabilmemiz ve çok çeşitli raporlama seçenekleri Reservation Assistant’ın bizim için en önemli özelliklerinden. Ayrıca bu kadar kapsamlı bir spa merkezinde bile her türlü alanı, hizmeti ve ürünü kontrol edebilmemize yardımcı oluyor.

Protel’in sunduğu destek hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Protel’in sunduğu destek hizmetlerinden son derece memnunuz. Her türlü talebimiz çok kısa sürede karşılanıyor. Programları, raporları taleplerimize göre revize edebiliyorlar ve destek taleplerimiz çok kısa sürede çözüm buluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: