Gün boyu zindelik için BEE’O’dan suda çözünür propolis damla


Kovandan sofraya sağlık misyonuyla üretilen BEE’O Suda Çözünür Propolis Damla, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı korunmaya yardımcı oluyor.

Baharın yaklaşmasıyla birlikte bahar yorgunluğu da kendini göstermeye başladı. BEE’O Suda Çözünür Propolis Damla, İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te geliştirilen, propolisin yararlı bileşenlerinden maksimum oranda faydalanacağınız %100 doğal ve sağlıklı içeriğiyle güçlü antibakteriyel ve antioksidan etkisiyle vücudu koruyor ve zindelik veriyor.

Yetişkinler günde 2 defa 10’ar damla, çocuklar ise 5’er damla su, süt, meyve suyu, çay, kahve vb. içeceklere damlatarak tüketebiliyor. Günlük olarak düzenli tüketildiğinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı oluyor.

BEE’O Suda Çözünür Propolis Damla ürünü www.beeo.com.tr web sitesi üzerinden ve Joker mağazalarından satışa sunuluyor. Yüksek propolis içeriğine sahip BEE’O UP ürünleri ise sadece eczanelerden satışa sunuluyor.

Propolis nedir?

Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve hastalıklara karşı korunmamıza yardımcı olur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: