LIERAC’DAN AKNE KARŞITI BAKIM; SEBOLOGIE


Lierac Laboratuvarları tarafından cildi derinden temizleme tekniğine dayalı olarak geliştirilen akne karşıtı SEBOLOGIE, yağlı ciltleri, belirgin gözenekleri, siyah noktaları ve akne izlerini hedef alıyor…

Günümüzde kadınların %41’i akneden ve cilt düzensizliklerinden şikayetçi. Akne ve cilt kusurları kirlilik, uygun olmayan kozmetik ürünler, yaşam biçimi, yorgunluk, diyet, sigara kullanımı gibi dış faktörlerin yanı sıra hormonal değişiklikler ve genetik gibi iç faktörlere bağlı olarak da belirebiliyor.

 

Lierac tarafından cildi derinlemesine temizleme tekniğine dayalı olarak geliştirilen SEBOLOGIE, yağlı ciltleri, belirgin gözenekleri, siyah noktaları ve akne izlerini hedef alan bütünleşik bir bakım sunuyor. Sebum fazlalığını keratinositlerin yayılımını düzenleyen Sebologie tedavisi ciltteki gözenekleri açıyor ve cildi arındırarak derinlemesine temizlik sağlıyor. Yağlı cilt ve belirgin gözenekler üzerinde etkili ‘Zinc Gluconate’, sebum salgısını dengeleyerek cildi arındırıyor, matlaştırıcı ve astrejen aksiyon sunuyor. Siyah noktaları ve akneyi hedef alan ‘Salisik Asit’ ise hücre yenilenmesini düzenliyor ve cildi ölü hücrelerden arındırıyor.

 

Sebologie, tedaviye hazırlık aşaması için solüsyon, düzenleyici tedavi için jel ve lokal tedavi için konsantre ürünlerinden oluşmakta.

Uzun Süreli Etkinlik

1 ay sonra

Yüzde 91 : Yağlı cilt görünümü azalır

Yüzde 86: Gözenekler açılır

Yüzde 60 : Siyah noktaları ve akne izlerini düzeltir

Yüzde 91 : Kurutmadan cildi arındırır

Sebologie kullanan kadınların %95’i 1 aylık kullanım sonunda klinik etkileri gördü…

Fiyatı Bilgisi :

  • Sebologie Imperfections Correction Regulating Gel (40 ml) – 145 TL
  • Sebologie Imperfections Correction Regulating Solution (100 ml) – 125 TL
  • Sebologie Imperfections Correction Regulating Localize Concentrate (15 ml) – 89 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: