HİNDİSTAN CEVİZİ MUCİZESİNİN BENZERSİZ KOKUSU: COCO SHEA


Honeycomb with jar and honey dipper isolated on white background; Shutterstock ID 435562753

Cildinizi doğanın benzersiz içerikleriyle beslemeye hazırlanın! Bath & Body Works ile bu yaz her biri Kakao ve Shea Butter barındıran muhteşem bakım ürünleri cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayacak. Yalnızca sizin için değil, hediye etmeniz için de mükemmel seçenekler Coco Shea koleksiyonunda.

Vücudunuza muhteşem kokularla besleyen ve yumuşatan bu yepyeni koleksiyonda üç farklı koku seçeneği öne çıkıyor. Her bir koku ailesinin hammaddesi vücudunuzun ve teninizin ihtiyacı olan nemi ve bakımı karşılamak üzere tasarlandı:

Bal – Saf bal, bu nemlendirici koleksiyonda cildiniz için maksimum yumuşaklığı sağlıyor.

Salatalık – İçeriğindeki yüksek su oranı sebebiyle sizi ferahlatır, canlandırır ve vücudun ihtiyacı olan nemi sağlamaya yardımcı olur.

Hindistan Cevizi – Hindistan cevizi yağı hücrelerinizi besler, cildiniz yumuşatır ve nemlendirir. Coco Shea koleksiyonundaki yoğun Hindistan cevizi içeriği vücudunuza ihtiyacı olan yumuşaklığı sağlar.

 

Doğanın en faydalı kokuları şimdi Bath & Body Works mağazalarında!

Bath & Body Works Hakkında:

Bath & Body Works; 1990 yılında New Albany, Ohio, ABD’de kurulmuş ve daima ürünlerinin yenilikçiliği, kalitesi ve performansı konusunda kendisiyle gurur duymuştur. Bath & Body Works, duş jelleri, losyonlar, mumlar ve aksesuarlar dahil olmak üzere sizi şımartacak çeşitli kokulara sahip ürünler ve parfümler piyasaya sürerek kişisel bakım sektörünü yeniden yaratmıştır. En iyi ürünleri yaratmaya ve sunmaya odaklanan ve doğadan gelen yenilikçiliğe ağırlık veren Bath & Body Works, nihai kişisel bakım hedefi olma konusunda yolunu çizmiştir. Bath & Body Works, Kuzey Amerika’da ve Orta Doğu’da 1.600’den fazla mağazaya sahiptir. Victoria’s Secret, La Senza Henri Bendel, Whit Candle Co., ve C.O. Bigelow Apothecary mağazalarını da içeren Limited Brands, Inc.AVM şirketler ailesinin bir markasıdır. Türkiye’de İstinyepark AVM, Marmarapark AVM, Antalya Migros AVM ve Ankamall olmak üzere 4 mağazası bulunmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: