KISA VE HIZLI UYGULAMALARLA GENÇLEŞME TATİLİ SIANJI WELL-BEING RESORT’TE!


Dünyanın en iyi 5 detoks merkezinden biri olarak gösterilen Sianji Well-Being Resort’te, şimdi de estetik uygulamaları başladı. İstanbul cemiyet hayatının yakından tanıdığı Dr. Sami Tan Sarıgül, sağlıklı bir yaşama adım atmak için Sianji Well-Being Resort’e gelen misafirlere selülit uygulamalarından sıkılaşmaya kadar birçok uygulamayı gerçekleştiriyor.

Wellness, yani sağlıklı yaşam, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen bir trend oldu. Çünkü hepimiz, sağlıklı yaşam ile yaşam kalitemizi arttırmak istiyoruz. Wellness’ın yükselen bir trend olması nedeniyle ülkemizde önemli yatırımlar yapılıyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli unvanına sahip, dünyanın en iyi 5 detoks merkezinden biri olarak gösterilen Bodrum Kadıkalesi’ndeki Sianji Well-Being Resort… Master Detoks, 80/20 Alkali Diyet, RawFood, gün boyu devam eden grup egzersiz programları, spa terapileri, Ozon terapisi, Infrared, Thalasso, yoga, meditasyon, ses terapisi gibi ruh-beden-zihin bütünlüğünü sağlayıcı her türlü uygulamayı bir arada sunan Sianji Well-Being Resort, bu zincire güzellik uygulamalarını da ekledi. Kilo verdikten sonra aynada kendisini daha güzel görmek ya da yaşlılığın izlerini ortadan kaldırmak isteyen herkes için sıkılaşmadan cilt bakımına, dünyanın en etkin selülit tedavisi olarak gösterilen Hint usulü Garshan terapiye kadar birçok hızlı ve etkili güzellik uygulaması Sianji Well-Being Resort’te bir arada sunuluyor.

Sağlıklı yaşamın en önemli üç ayağı sağlıklı ve dengeli beslenme, egzersiz ve stresten uzak bir yaşam Sianji Well-Being Resort’te sağlanırken, güzelliğinize yatırım yapacağınız ufak müdahaleler İstanbul cemiyet hayatının yakından tanıdığı Dr. Sami Tan Sarıgül ve ekibinin kontrolünde gerçekleşiyor. Detoks beslenme programları, yoga-meditasyon, ses terapileri, çeşitli egzersiz programları, spa terapileri, alternatif tıp uygulamaları gibi ruh-zihin-beden bütünlüğünü sağlayıcı terapilerin yanında ihtiyaç duyulduğunda medikal estetik uygulamaları da Sianji Well-Being Resort’te hayata geçiyor. Yılın 12 ayı hizmet veren Sianji Well-Being Resort’a rezervasyon yaptırmanız için 0252 382 82 17 numaralı telefonu aramanız yeterli.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: