CAUDALİE DUŞ JELLERİ İLE CİLDİNİZİ CANLANDIRIN…


Sabun içermeyen doğal formüllü Caudalie Duş Jelleri ile cildinizi temizlerken şımartın ve hak ettiği özeni gösterin.

Bitki özlerinden oluşan Caudalie Duş jelleri, sülfat ve paraben içermeyen formülüyle son derece hassas yapıda olup vücudunuzu nemlendirerek temizler. İçeriğinde aloe vera ve bitkisel gliserin bulundurur. Renk içermeyen formülü ile çok hoş bir kokuya sahiptir.
Fleur De Vigne Duş Jeli
Fleur De Vigne senede bir kez açan üzüm çiçeği, beyaz gül, pembe biber ve karpuz kokuları içeriyor. Ferah notalar içeren duş jeli, doğal formülü ile cildin canlanmasını sağlıyor.
Thé des Vignes Duş Jeli
Thé des Vignes cilde kadifemsi bir yumuşaklık kazandırıyor. Pudramsı kokusu zencefil, portakal çiçeği ve yasemin notaları içeriyor ve cildinize hak ettiği özeni gösteriyor.
Rose de Vigne Duş Jeli
Aloe vera ile zenginleştirilen Rose de Vigne duş jeli formülündeki pembe gül, uçkun ve greyfurt esintileriyle cildinizin pH dengesine uygundur.
Eau des Vignes Duş Jeli
Seradan toplanan süsenler, yeşil çiçekler, iki veya üç ince dal, narenciye bahçesinden gelen bir limon… Eau des Vignes Duş Jeli işte bu rafine edilmiş eşsiz sadelikten doğmuştur.
Caudalie Duş Jelleri paraben, feneksietanol, mineral yağ ve renklendirici içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılır.
Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı: 39 TL

 

   


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: