RAFFLES SPA’NIN YAZ SONRASI BAKIMLARIYLA GÜNEŞİN YANSIMASI KIŞ BOYU CİLDİNİZDE


Yaz döneminin sona ermesiyle birlikte güneşi hep güzel hatırlamak, en az yaz aylarında olduğu kadar canlı bir cilde sahip olmak adına Raffles Spa özel bakımlar sunuyor.

Duygusal lüks kavramını dekorasyonu, fark yaratan bakım ürünleri ve zengin çeşitlilikteki bakım programlarıyla yaşatan Raffles SPA, yaz sonrası bakımlarıyla yazın olumlu etkilerinin ve güneşin ışıltısının kış boyu sürmesini sağlıyor. Raffles Spa’nın; güneşin yıpratıcı etkilerini azaltmayı ve yazın oluşması muhtemel olan cilt lekelerini yok etmeye yönelik programlarıyla, cildin gözeneklerini açarak yenilenmesini sağlıyor.

Anti-aging Etkili Yoğun Cilt Bakımı

Raffles Spa güneş, havuz ve denizle kaybolan vücut nemini yeniden sağlamak için yoğun nem sağlayan; daha parlak ve canlı cilt sunan özel bir bakım önerisinde bulunuyor. ‘Yüzeysel Yenilenme İçin Yoğun Cilt Bakımı’ adını taşıyan ve Raffles’ın yetkin uzmanları tarafından uygulanan bakım koruyucu ve yaşlanma belirtilerini önleyici etkisiyle tüm cilt tiplerine öneriliyor. Bakım sırasında; yaz sonrası için önerilen Yaz Peeling enzimlerinin arındırıcı etkisi, lenf direnaj masajının yararlı özellikleri ve “Gazelli White Oil”in derin hücre beslemesi sayesinde, cildin her bölgesi taze bir görünüm ve eşit bir renk tonu kazanıyor.

Bu canlandırıcı bakım; cilde derin temizleme uygulanması, lenf masajıyla toksinleri atması ve yoğun nemlendirici etkisi nedeniyle güneş sonrası öneriliyor. Bakımı olgun ciltler ayda bir, genç ciltler ise iki ayda bir uygulatabiliyor. Tüm cilt bakımları için olduğu gibi; bakımdan sonra makyaj yapılmamasını ve 3 saat boyunca yüze temasta bulunulmaması da öneriliyor.

Dünyaca Ünlü Bakım Ürünleri ve Daha Fazlası

Raffles Spa’da tüm bakımlar gün ışığı alan ve teraslı bakım odalarında gerçekleştiriliyor. Raffles Spa kapalı havuzu, sauna ve buhar odaları, üç hamamı, ikisi VIP spa süit olan toplam dokuz masaj odası ile geniş resepsiyonu, dinlenme alanlarının yanı sıra kişisel eğitmenle çalışma olanağı da sunan fitness merkezi, pilates ve yoga stüdyosu ile de hizmet veriyor.

Raffles Spa’ların her birinde spa ürünlerinin seçimine büyük önem veriliyor; bu nedenle Raffles İstanbul içinde The Organic Pharmacy ve Gazelli Skincare ürün ve bakımları tercih ediliyor.

http://www.raffles.com/istanbul/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: