Lift Integral


Lierac Laboratuvarları tarafından cilt sıkılaştırma ve enjeksiyon tekniğine dayanarak geliştirilen yeni Lift Integral serisi cildinizde sarkma meydana gelen bölgelere sıkılığını, hacmini kaybeden bölgelere ise dolgunluğunu yeniden kazandırıyor

 

Zamana bağlı olarak ve çevresel faktörlerin etkisiyle oluşan yaşlanma belirtileri cildimiz için kaçınılmaz. Yaş, serbest radikaller, hormonal değişimler ve çevresel faktörler zamanla cilt ovalinin bozulmasına ve sarkmalara neden olmakta. Günümüzde kadınların birçoğu 50’li yaşlardan itibaren sıkılığını kaybeden ciltleri nedeniyle mutsuz bir yüz ifadesine sahip olduklarını düşünüyor.

 

Tüm bu gerçeklerden yola çıkan Lierac Laboratuvarları cilt sıkılaştırma ve enjeksiyon estetik tekniğiyle geliştirilen yeni Lift Integral serisini yarattı.

 

Lift Integral, sarkma meydana gelen bölgelere sıkılığını, hacmini kaybeden bölgelere ise dolgunluğunu yeniden kazandırıyor. Özel aktif içeriklere sahip seride kullanılan maun ağacı ekstresi sarkma meydana gelen bölgelerde sıkılaştırma sağlarken mor lale ekstresi ise hacmini kaybeden bölgelere dolgunluk verir. Serideki bir diğer önemli aktif içerik olan 3’lü Hyalüronik Asit konsantresi ise yüzeyde ve derinde yaşlanma karşıtı etki sağlar.

 

Lift Integral günlük cilt bakımı serisi içerisinde normal ve kuru ciltler için cilt dinamiğini yenileyen sıkılaştırıcı gündüz bakım kremi ve tüm cilt tipleri için gece bakım kremi yer alıyor. Göz çevresi ve göz kapakları için yeniden yapılandırıcı göz bakım serumu da serinin günlük bakım grubu içerisinde yer alıyor.

 

Seri içerisinde yer alan ve yine tüm cilt tipleri için uygun sıkılaştırıcı bakım serumu destektekleyici bakım sağlarken, cilt dinamiğini yenileme özelliğine sahip sıkılaştırıcı maske ise cilde sedef özleri ile parlaklık verirken eşit tonda bir cilt sağlıyor.

 

KANITLANMIŞ ETKİLERİ

 

Sıkılık kaybı yaşanan bölgelerdeki etkinlik testi

Yüz Kontrolü (Skor Testi)

(-)%23 : 1 ay sonunda yüz ovalindeki sarkmalarda azalma

Göz Çevresi (Skor Testi)

+ %23 : 14 gün sonunda daha sıkı göz kapakları

 

Hacim kaybı yaşanan bölgelerdeki etkinlik testi

Elmacık kemiğinde hacim artışı

Nazolabial Kıvrımlar

(-)%39 : 1 ay sonunda nazolabial kıvrımların görünümünde azalma


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: