Sihirli Mum Masajı


Her ne kadar hedonizim yükselen bir trend halini alsa da biz biliyoruz ki popular kültür, sağlık işin içine girdiği zaman tamamen nötralize oluyor.

Fizyoterapi alt yapılı verdiğimiz medical masaj hizmetlerimize yeni sezonumuzda yine ruh, beden ve zihin sağlığımıza iyi gelecek fakat biraz daha ritüelistik bir uygulama ekledik;
Sihirli Mum Masajı.

Hem gözünüze güzel görünsün hem sağlığınıza iyi gelsin diye 3 farklı masaj tekniği birleştirip uygulamamızın içine de biraz sihir kattık;

B&G Wellness kapısını Sihirli Mum Masajımızı deneyimlemek için çalan misafirimizin yaşadığı deneyimi baştan aşağı size şöyle özetleyebiliriz;

Misafirimiz terapiye alınmadan önce sıcak ayak pressi ile basınç noktalarına uygulanan lokal masaj ile karşılanır.

Uygulamamız sihirli aromatic mumlar ile özel bir ritüel eşliğinde gerçekleştirilir.Ritüelimizde aroma yağları olarak katılaştırılmış yağ mum görünümünde kullanılır.

Seçeneklerimize gelince;

Ylang Ylang, Baobab ve Havyar özleri sizler için özel olarak her daim bulundurduklarımızdan sadece bir kaçı.Bu esnada misafirimizden istediğimiz tek şey bu sihirli kokulardan sadece hangisini seçeceğine karar vermesi.

 

İşte Sihirli Mum Masajımız Başlıyor!

Uzman terapistimiz mumu üzerinize yavaşça akıtırken hissettiğiniz hafif sıcaklıkla tüm enerji noktalarınız harekete geçerek stres noktaları uyarılır. Gevşetici ve rahatlatıcı özellikleri olan avuç içi ve akupresür tekniği ile uygulanan geleneksel Bali masajı aktiviteleri, sihirli mum ritüelimiz ile birleşerek seans boyunca devam eder.

 

Geri dönüşlerimize gelince,

Dünya çapında en kaliteli müşteri kitlesine sahip olan W Istanbul bünyesinde ağırladığımız misafirlerimizden B&G Wellness Ailesi olarak aldığımız geri bildirimler Sihirli Mum Masajımızın yarattığı fark ile  de tam anlamıyla Uzak Doğu’ya taş çıkarıyor diyebiliriz!

 

Geriye bizlerle henüz tanışma fırsatı olmamış misafirlerimize merkezimizi ve uygulamalarımızı deneyimlemek kalıyor…

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: