Renkli Ojeler ve Işıl Işıl Tırnaklarla Bu Yazın Göz Kamaştıranı Olun!


Plajlarda, kumsallarda, sokaklarda…

Eller kadar ayakların da ön planda olduğu yaz aylarında kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan ojeler, yaz mevsiminin coşkusunu ve canlılığını tırnaklara taşıyor. LR Kalıcı Parlak Oje, parlak renklerden pastel tonlara geniş renk skalası ile farklı zevkler için alternatif oluşturuyor.

Deniz ya da havuza girmekten bozulan ojelerden bıkanların imdadına LR Kalıcı Parlak Oje yetişiyor. Mükemmel kapama gücü, yoğun renk ışıltısı ve geniş renk yelpazesi ile dikkat çeken ojeler, uzun süren kalıcılığı ile beğeni topluyor.

LR Kalıcı Parlak Oje’nin tırnak biçimine mükemmel uyum sağlayan profesyonel fırçası ojeyi tek bir harekette kolaylıkla sürmenizi sağlıyor. Tırnaklarınızın daha hoş ve güzel gözükmesine yardımcı olan LR Kalıcı Parlak Oje, bu yaz tüm dikkatlerin sizde ve tırnaklarınızda olmasını sağlıyor.

Sezonun en canlı renkleri, hem uzun hem de kısa tırnaklarlarda kullanılabilirken dikkat çekici renklerin hakim olduğu koleksiyonda; Marsmallow White, Frosty Vanilla, Ballerina Rose, Sandy Beige, Toffee Cream, Latte Macchiato, Happy Coral, Pink Flamenco, Foxy Fuschia, Red Kiss, Black Cherry, Lady Lilac, Brown Truffle, Smoky Grey tonları yer alıyor.


log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image
%d blogcu bunu beğendi: